REGION ŠLUKNOVSKO

• Turistické akce na Děčínsku a Šluknovsku najdete v novém přehledném kalendáři •

Turistické akce na Šluknovsku a Děčínsku

Po celý rok se konají ve Šluknovském výběžku zajímavé turistické akce pro nejrůznější skupiny veřejnosti, které pořádají Kluby českých turistů. Ucelenou nabídku najdete na novém webu www.kctul.cz, kde jsou akce KČT pořádané v celém Ústeckém kraji.

Nabídků organizovaných turistických výletů i vícedenních pochodů vyhledáte v tomto kalendáři snadno pod odkazem turistické akce. Otevře se vám stránka s vyhledávacím fitrem, kde je možné vyhledávat podle regionu, termínu konání a typu akce. Pokud chcete vědět, co se děje ve Šluknovském výběžku, zvolte region Děčín.

Vyzkoušejte si tento nový informační nástroj. Nabízí bohatý zdroj inspirace pro výlety do přírody. Na jaře a v létě jsou k dispozici velmi pěkné pochody, z nichž mnohé mají už mnohaletou tradici. Například etapový turistický pochod v okolí Dolní Poustevny nazvaný „Severní stopou“ se v roce 2016 konal už po čtyřicáté.

V kalendáři najdete mimo jiné kontakty na Kluby českých turistů působící v našem kraji, kam se můžete přihlásit a stát se jejich členy. To přináší zajímavé výhody, například pojištění, slevy na ubytování nebo slevy na dopravu při turistických akcích nebo ve vybraných prodejnách.